Yvette Klubusova - product and food photographer
Jmenuji se Yvette Klubusova, zaměruji se na fotografie jídla. Mým cílem je vytvářet snímky, které nejen krásně vypadají, ale také evokují chuť a zážitek z jídla samotného.

S výjimečným smyslem pro detail a hlubokým pochopením osvětlení a kompozice jsem schopna vytvořit úžasné vizuály, které předvedou jedinečné kvality každého jídla nebo produktu. Ať už pracuji na komerčním focení nebo tvořím obsah pro svůj Instagram, ke každému projektu přistupuji s kreativitou, profesionalitou a odhodláním k dokonalosti.
Se mnou za objektivem mohou klienti očekávat společný přístup ke každému focení, kde jejich vize a cíle stojí v popředí každého rozhodnutí. Od vývoje konceptu až po finální snímek se zaměřuji na vytváření fotek, které nejen krásně vypadají, ale také vyprávějí příběh, inspirují k akci a zvyšují povědomí o značce.
Jsem pro Vás k dispozici k vytváření receptů, food styling a focení jídla, nápojů a jiných produktů pro vaši webovou stránku, sociální média, blog, kuchařky a další marketingové materiály. ​​​​​​​
TAKHLE MOHOU VYPADAT I VAŠE PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE
Pro více fotografií klikni zde
Kontakt

Pokud máte jakékoli další dotazy nebo nápady na naši spolupráci, neváhejte mě kontaktovat na můj email: klubusova.y@gmail.com nebo napsat zprávu na mém Instagramovém účtu
Back to Top